Небайдужі запоріжці вийшли на акцію підтримки дівчини, яку нещодавно підпалив молодий чоловік (ФОТО)

Фото: Forpost


Сьогодні, 10 липня, місцеві мешканці з плакати вийшли в центр міста, аби привернути увагу перехожих на проблеми Анастасії Ковальової, яка знаходиться зараз у важкому стані в лікарні. Дівчина отримала майже 90% опіків тіла. Об этом сообщает tp0322.in.ua со ссылкой на СМИ.


Гроші на лікування потребуються чималі, до сьогодні лікарі не беруться давати жодних прогнозів. Батьки тримаються з останніх сил, однак попереду на них чекають великі випробування. Саме тому, небайдужі люди вийшли на площу Маяковського з плакатами. Вони сподіваються, що таким чином, їх почують заможні громадяни, або ж ті, хто може хоч чимось допомогти. Зараз важлива будь-яка підтримка.


Нагадаємо, на початку липня в Хортицькому районі сталася страшна подія. Під час сварки закоханих, чоловік облив бензином свою дівчину й підпалив її. Підозрюваному загрожує до 15 років тюрми. Постраждала, наразі знаходиться в тяжкому стані, вона підключена до апарату штучної вентиляції легень.Фото: Forpost


Джерело статті: “https://forpost.media/novosti/nebajduzhi-zaporizhci-vijshli-na-akciju-pidtrimki-divchini-jaku-neshhodavno-pidpaliv-molodij-cholovik-foto.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя