Разумков пообіцяв розмовляти російською, поки триває окупація Донбасу та Криму

Голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков — Разумков пообіцяв розмовляти російською, поки триває окупація Донбасу та Криму
Голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков
Фото: Главком
«Я не впевнений, що українська мова є сьогодні головною проблемою українського суспільства», — заявив лідер «Слуги народу» Об этом сообщает aback.in.ua со ссылкой на СМИ.


Голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков публічно розмовлятиме російською мовою на телеефірах, поки триває окупацію Донбасу й анексія Крим, щоб ні в кого не виникло бажання захищати його від «утисків».


Про це Разумков сказав у програмі «Свобода слова» на каналі ICTV.


«Я казав і кажу, що поки в нас є окуповані території на Сході, поки в нас є анексований Крим, я під час ефірів використовуватиму російську мову — щоб ніхто не забажав приходити і мене тут «захищати». В мене все непогано як у людини, яка розмовляє російською мовою», — розповів політик.


Водночас він зазначив, що державну мову треба безумовно захищати і розвивати, однак це на сьогодні не головна проблема суспільства.


Разумков також висловив думку, що попередня влада «не тими методами» популяризувала українську мову, оскільки, на його погляд, вона вдавалася в цьому питанні до примусу.


«Я не впевнений, що українська мова є сьогодні головною проблемою українського суспільства. Якщо ми говоримо про захист державної мови, то дійсно захищати державну мову треба, і розвивати державну мову треба, але не тими механізмами і пропозиціями, які використовували керівники попередньої команди», — заявив лідер «Слуги народу».


Раніше повідомлялося, що голова Офісу президента Андрій Богдан пропонує регіональний статус для російської мови на Донбасі.


Натомість у Порошенка вимагають, щоб Зеленський прокоментував заяви свого оточення щодо федералізації України.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/politics/razumkov-poobicyav-rozmovlyati-rosiyskoyu-poki-trivaje-okupaciya-donbasu-ta-krimu-608255.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя